FESTIVAL VĚDY LETOS VIRTUÁLNĚ

Robot Festival vědy

Festival vědy se letos poprvé odehraje virtuální formou. Začíná 3. září 2020 na platformě www.festival-vedy.cz, kde si návštěvníci mohou projít speciálně animovaný „Kulaťák“ s tradičními stánky a prohlédnout více než 70 edukativních a komentovaných video expozic. Poprvé tak budou moci zájemci z celého Česka navštívit video expozice obrazem i zvukem u sebe doma nebo ve školách na počítačích, tabletech a telefonech. Virtuální pohled do světa vědy nabídne všem novou dimenzi. Také se mohou zapojit do doprovodného programu Chytrá hlava a zúčastnit se soutěže o atraktivní ceny, jako je například 3D tiskárna.

Akce je určena návštěvníkům bez omezení věku, je také vhodná pro celé třídy základních a středních škol, které společně mohou virtuálně navštívit Festival vědy v rámci školní výuky. Prohlížet, bádat a soutěžit je možné nejen ve čtvrtek 3. září, ale akci lze navštívit i další dny, kdy stále poběží.

Více na www.festival-vedy.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.