Nový oddíl

Vážení rodiče.

V prosinci 2016 jsme založili spolek SK Antonína Čermáka, z.s. Cílem tohoto kroku je získat finanční prostředky, které na organizovanou sportovní činnost vyčleňuje ve svých rozpočtech MŠMT, ale také MČ Praha 6 ve svých dotačních programech a v neposlední řadě atletický svaz. Postupné získávání takových finančních prostředků umožní zlepšit materiální vybavení pro sportojící děti, zlepšit finanční ohodnocení lidí, kteří děti trénují a řadu dalších věcí. Na níže uvedených odkazech naleznete stanovy spolku a přihlášku do spolku. Bez přihlášky a zaplacení členského příspěvku ve výši 100,-Kč na kalendářní rok nelze činnost spolku realizovat. Děkuji vám za podporu a těším se na další spolupráci.

Petr Karvánek, předseda výkonného výboru spolku

V příloze naleznete Stanovy a novou přihlášku.

stanovy SK Antonína Čermáka

Příspěvek byl publikován v rubrice SK Antonína Čermáka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.