Platby příspěvků

Atletika 2023, 2024

Již 6 let funguje SK Antonína Čermáka. Jedná se zapsaný spolek. To znamená, že každý, kdo chodí na atletiku v naší škole, musí být členem spolku. Každý člen spolku musí zaplatit členský příspěvek. Příspěvek se platí na kalendářní rok, nikoliv na rok školní a nelze ho zaplatit v poloviční výši jen na půl roku. Výše členského příspěvku v našem spolku je již několik let 1200,- Kč za rok. Je nutné ho zaplatit nejpozději v únoru. Příspěvky zaplacené v kalendářním roce 2023 platí pouze do 31. prosince 2023.

Číslo účtu:115-3935000237/0100. Prosíme, do poznámky pro přijemce uvádějte celé jméno a třídu atleta.

Příspěvek byl publikován v rubrice Atletika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.