Zrušení atletických tréninků

Z důvodu nemoci rušíme atletický trénink pro skupiny 2.-4. třída v úterý 27.2.2024 a 1.třídy 28.2.22024.

Atletický trénink pro nejmenší se koná.

Atletika ve školním roce 2023/2024

Atletické tréninky pro 2. – 4. třídy: úterý 15:30 – 17:00

(K.Ivanov, K. Staňková)

Atletické tréninky pro 1. třídy: středa 14:30 – 15:30

(K. Ivanov)

Atletické tréninky pro předškoláky: středa 15:45 – 16:45

(K.Ivanov, K. Jíchová)

Platby příspěvků

Atletika 2023, 2024

Již 6 let funguje SK Antonína Čermáka. Jedná se zapsaný spolek. To znamená, že každý, kdo chodí na atletiku v naší škole, musí být členem spolku. Každý člen spolku musí zaplatit členský příspěvek. Příspěvek se platí na kalendářní rok, nikoliv na rok školní a nelze ho zaplatit v poloviční výši jen na půl roku. Výše členského příspěvku v našem spolku je již několik let 1200,- Kč za rok. Je nutné ho zaplatit nejpozději v únoru. Příspěvky zaplacené v kalendářním roce 2023 platí pouze do 31. prosince 2023.

Číslo účtu:115-3935000237/0100. Prosíme, do poznámky pro přijemce uvádějte celé jméno a třídu atleta.

Atletika ve školním roce 2022/2023

atletické tréninky pro školní rok 2022/2023 zahajujeme v týdnu od 19. 9. 2022. Přihlášky do SK Antonína Čermáka, z. s. spolu se souhlasem odevzdávají pouze noví členové, přihláška platí po celou dobu členství.

Členský příspěvek je 1200,- a platí se pro každý kalendářní rok, nikoliv školní rok. Členské příspěvky zaplacené v letošním kalendářním roce platí tedy do prosince 2022, pak je nutno zaplatit na další kalendářní rok.

Atletické tréninky pro 2. – 4. třídy: úterý 20. 9., 15:30 – 17:00

(K.Ivanov, K. Staňková)

Atletické tréninky pro 1. třídy: středa 21. 9., 14:30 – 15:30

(K. Ivanov)

Atletické tréninky pro předškoláky: středa 21. 9., 15:45 – 16:45

(K.Ivanov, K. Jíchová)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přihláška za člena spolku SK Antonína Čermáka

Atletika anotace – tréninky probíhají v tělocvičně a na školním hřišti. Cílem atletické přípravy je rozvoj pohybových schopností pomocí atletických prostředků a her, zdokonalování techniky všech atletických disciplín.

Úhrada atletického oddílu 2023/24

jakmile vytvoříme seznamy dětí, které navštěvují náš oddíl, zašleme mailem veškeré informace k platbě. Částka je vyčíslena na přihlášce.

Dotace MČ Praha 6

logo MČ P-6

SK Antonína Čermáka získal v roce 2020 dotaci MČ Prahy 6 na podporu a rozvoj pravidelné sportovní činnosti ve výši 26.400,-Kč. Tyto finanční byly použity na pronájem tělocvičen.

Přihláška na atletiku

Zájemci o atletiku si mohou stáhnout přihlášku do SK Antonína Čermáka.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přihláška za člena spolku SK Antonína Čermáka

Vyplněné přihlášky lze odevzdat na recepci školy nebo přímo trénerům na tréninku atletiky.

Nový oddíl

Vážení rodiče.

V prosinci 2016 jsme založili spolek SK Antonína Čermáka, z.s. Cílem tohoto kroku je získat finanční prostředky, které na organizovanou sportovní činnost vyčleňuje ve svých rozpočtech MŠMT, ale také MČ Praha 6 ve svých dotačních programech a v neposlední řadě atletický svaz. Postupné získávání takových finančních prostředků umožní zlepšit materiální vybavení pro sportojící děti, zlepšit finanční ohodnocení lidí, kteří děti trénují a řadu dalších věcí. Na níže uvedených odkazech naleznete stanovy spolku a přihlášku do spolku. Bez přihlášky a zaplacení členského příspěvku ve výši 100,-Kč na kalendářní rok nelze činnost spolku realizovat. Děkuji vám za podporu a těším se na další spolupráci.

Petr Karvánek, předseda výkonného výboru spolku

V příloze naleznete Stanovy a novou přihlášku.

stanovy SK Antonína Čermáka

Rubriky: SK Antonína Čermáka | Napsat komentář