A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

OTEVŘENÍ MŠ OD 25. 5. 2020

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti

-v den otevření přineste, prosím, vyplněný formulář !

Pravidla provozu MŠ Janákova po obnovení provozu od 25. 5. – 30. 6. 2020

• Při nástupu dítěte do mateřské školy, rodiče odevzdají prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.
  • Do mateřské školy budou přijaty pouze děti zdravé, bez jakéhokoliv příznaku respiračního onemocnění (teplota, rýma, kašel, vyrážka, červené oči atd.)
  • Rodiče budou předávat dítě v šatnách v čase 7.00 až 8.30.
  • Pozdější příchody nebo odchody mimo tuto dobu nebudou možné z důvodu dezinfikování prostor mateřské školy.
  • Dítě bude mít sebou vhodné oblečení na pobyt venku, batůžek a lahev na pití.
  • V budově budeme minimálně, a to pouze na svačinu, oběd a v případě deště.
  • Rodiče berou na vědomí, že v prostorách školky bude docházet ke zvýšené dezinfekci prostor, ale i rukou dětí, proto je ke zvážení, zda děti s atopickým ekzémem a alergií je vhodné do MŠ dávat.
  • Z hygienických důvodů se nebudou konat žádné plánované akce, rozloučení s předškoláky zorganizujeme v rámci dopoledních aktivit.

Zaměstnanci, rodiče a děti jsou povinni řídit se aktuálními, obecně platnými opatřeními, které jsou aplikována v případě infekční nákazy a zároveň se musí řídit aktuálně platnými doporučeními orgánů veřejného zdraví pro zabezpečení prevence proti nákaze Covid 19.

Comments are closed.