A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Stanovisko ke Koronaviru

krizový štáb městské části Praha 6 vydal doporučení rodičům základních škol, aby v příštím týdnu své děti pokud možno do školy neposílali, ale školy neuzavřel. Pan ředitel Mgr. P. Karvánek  k tomuto vyjádření zaujal své stanovisko. Jelikož jsme součástí Základní školy Antonína Čermáka, tak vás odkazuji na toto stanovisko. Vyjádření pana ředitele najdete na webových stránkách Základní školy. Pokud se někdo z vás rozhodne ponechat si své dítě doma, nahlaste to prosím do naší mateřské školy.

Děkuji za pochopení

Petra Boušková