A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Stanovisko k výskytu koronaviru

vzhledem ke každodenně se měnícímu vývoji situace kolem výskytu nového koronaviru a nemoci COVID-19 a dotazům od rodičů i ředitelek škol, tlumočím následující doporučení zřizovatele, tj. Rady městské části Praha 6.

Ke stávajícím zásadám zvýšených hygienických opatření žádáme o omezení aktivit, kde se setkává větší množství osob.Jedná se o veškeré plánované skupinové školní i mimoškolní aktivity, o naplánované dny otevřených dveří (DOD), třídní schůzky, školy v přírodě, kina, divadla, návštěvy knihoven atd .

Toto zvýšené zabezpečení souvisí s výskytem koronaviru u rodiče žáka v ZŠ a MŠ Antonína Čermáka. Ještě dnes zasedne znovu krizový štáb ÚMČ Praha 6. O vývoji dalších skutečností budete neprodleně informováni.

Všem přeji, aby výskyt koronaviru byl v této škole pouze ojedinělý a nikde jinde nebudeme mít již starosti!!!!

PaedDr. Jana Křesťanová
školský rada
v přímém řízení vedoucího odboru
Odbor školství