Informace k novému školnímu roku 2019/2020

jistě víte, že v naší MŠ ke konci školního roku končí tři paní učitelky. Jedna odchází do důchodu, druhá se z osobních důvodů vrací do svého rodiště a třetí dala výpověď. Personální obsazení pro příští školní rok intenzivně řešíme a téměř se nám ho podařilo zajistit. Kromě stávající vedoucí MŠ,  v září nastoupí nová učitelka a vzhledem k tomu, že současná asistentka pedagoga p. Fronková, má potřebnou kvalifikaci, přejde z pozice asistenta pedagoga na pozici učitelky. Zbývá tedy obsadit ještě jedno místo učitelky, kterou stále hledáme. V případě, že by se nám ji nepodařilo do září zajistit, prozatím by v MŠ její funkci suplovala asistentka pedagoga. Věříme však, že nový školní rok začneme s plně obsazeným týmem učitelek.

Za vedení ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

Edita Zemanová