Akce v mateřské škole

Školní rok 2019/2020

(akce budou v průběhu roku doplňovány)

ZÁŘÍ

2.9. pondělíZahájení nového školního roku – všichni se už na Vás těšíme!

11.9. středa Informativní třídní schůzky od 17 hod. ve třídě Berušek. Budou se probírat kroužky, platby a další informace týkající se školního roku.

16.9. pondělí –Divadlo v MŠ- Houbařská pohádka. Bude hrazeno  z kulturního fondu.

ŘÍJEN

10.10. čtvrtek – Rozloučení s létem (více informací v aktualitách)

18.10. pátek – 25.10. pátekŠkola v přírodě pro přihlášené děti ve Vřestníku u Humpolce. Rodiče nově příchozích dětí mají možnost se ještě v prvním týdnu září  přihlásit (viz. rubrika Škola v přírodě).

LISTOPAD

12.11. úterý Vánoční focení pro zájemce. Nabídka bude později vyvěšena na nástěnkách ve třídě dětí.

15.11.- pátek- Divadlo v MŠ- pohádky pro děti

27.11. středa Divadlo pro děti na Letné  spojené s výstavou betlému, akce je zdarma

PROSINEC

4.12. středa – Vánoční besídka a dílny od 16 hodin. Nejprve proběhne besídka a poté dílničky s rodiči. prosíme rodiče o přichystání malého občerstvení pro děti.

5.12. čtvrtek – v dopoledních hodinách přijde Mikuláš, čert a anděl

6.12. pátek – ukázka dentální hygieny (jak si čistit zoubky), přinést vlastní kartáček

Dne 9.12.2019- pondělí  – Půjdou některé  předškolní děti na besídku do domova důchodců.

Do čtvrtku bude hovořeno s rodiči dětí, které se besídky mají účastnit a budou dohodnuty další detaily.

11.12. středa – Ukázka dravců a beseda.jak se správně chovat v přírodě

12.12. čtvrtek Štědrý den u Spejblů – Divadlo Spejbla a Hurvínka. Bude hrazeno z  kulturního fondu.

LEDEN 2020

21.1.2020- Divadlo Kufr- Pohádka v MŠ- Kašpárek a prasátko.

ÚNOR

5.2. středa – canisterapie (ukázka práce se psy)

17.2. pondělí – muzikologie – muzikohraní a ukázka starých historických nástrojů