NÁSTUP PŘEDŠKOLÁKŮ DO MŠ OD PONDĚLÍ 12.4.2021 – AKTUALIZACE!

Rozhodnutím vlády ČR bude probíhat provoz mateřské školy jen pro PŘEDŠKOLÁKYMladší děti mohou nastoupit jen v případě, pokud jeden z rodičů spadá do IZS. K tomuto bude potřeba doložit potvrzení od zaměstnavatele.

PROVOZ bude probíhat od 12.4.2021 pondělí od 7,00 DO 16,00 HODIN.

DÍTĚ BUDE MUSET 2x V TÝDNU PODSTOUPIT TESTOVÁNÍ NA COVID. Testování bude probíhat následovně: 1. Rodič s dítětem nejdříve půjdou do šatny Krtečků, kde proběhne výtěr z nosu. 2. Dítě i s rodičem půjdou na zahradu, kde 15 min. budou čekat na výsledky. 3. Pokud výsledek bude negativní, tak se můžou vrátit do budovy školy. TESTOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT VŽDY V PONDĚLÍ A VE ČTVRTEK. Pokud dítě bude v tyto dny chybět, tak vždy bude v den nástupu otestováno!

KVŮLI ČEKÁNÍ NA VÝSLEDKY TESTŮ, BUDE PŘÍCHOD DĚTÍ DO MŠ DO 8,15 HOD! POKUD DORAZÍTE POZDĚJI, TAK DÍTĚ NEPŘIJMEME!

DĚTÍ BUDOU ODPOLEDNE ODPOČÍVAT NA LEHÁTKU. V pondělí a ve středu od 13,45 do 14,30 proběhne angličtina pro předškoláky. Ostatní kroužky jsou ZRUŠENÉ! Děti vždy budou odpočívat!

.

Důležité informace a manuály týkající se otevření MŠ:

Manuál k provozu školských zařízení

Informace k provozu škol a školských zařízení od 12.4.2021

Návrat žáků do MŠ

Manuál k testování ve školách

Testování žáků ve školách

Testování zaměstnanců ve školách

Testovací diagram

Kontrolní seznam příznaků COVID-19 u dětí, žáků a studentů

Ochrana dýchacích cest s účinností od 12.4.2021

OŠETŘOVNÉ

Podle nových pravidel mateřská škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Všechny informace k ošetřovnému, včetně formulářů ke stažení a postupu podávání žádosti najdete na webu České správy sociálního zabezpečení na tomto odkazu: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu.

.

MATERIÁLY NA DISTANČNÍ VÝUKU NALEZNETE V ZÁLOŽCE „DISTANČNÍ VÝUKA“.

.

Zápisy do 1. tříd proběhnou ve dnech 7. a 8. dubna 2021.
V souvislosti se současnou epidemiologickou situací neplánujeme den otevřených dveří s návštěvou veřejnosti ve třídách během dopolední výuky, ale připravujeme krátké video z prostředí školy, které zveřejníme na našich webových stránkách. Ve videu představíme jednotlivé programy a specifika 1. tříd tak, aby zákonní zástupci dětí mohli vybrat pro ně nejvhodnější alternativu.
24. 2. v 15 hod. proběhne videokonference s vedením školy, kde bude možné získat doplňující informace, odkaz bude zveřejněn v týdnu před videokonferencí.
Důležité informace týkající se zápisu budou včas uveřejněny v sekci „Přijímací řízení“.
.
ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH ŠKOL NA PRAZE 6, PROBĚHNOU DNE 4.5.2021. ČAS BUDE JEŠTĚ UPŘESNĚN.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SE V MŠ NEBUDE KONAT . DNE 17.3.2021 V ČASE OD 15,00 DO 17,00 HODIN, BUDOU MÍT ZÁJEMCI MOŽNOST SE VEDOUCÍ UČITELKY ZEPTAT NA PŘÍPADNÉ DOTAZY. ODKAZ NA KONFERENCI BUDE ZADÁN NA STRÁNKÁCH MŠ NEJPOZDĚJI 14 DNÍ PŘED AKCÍ. VÍCE INFORMACÍ V SEKCI „ZÁPIS“.
.
Upozorňujeme rodiče, že děti musí být v MŠ do 8,30 hod. Stává se, že rodič přivede dítě až kolem oběda. Kvůli hygienické u opatření nepřijmeme dítě, které dorazí po 8,30 hod. Také jakmile si dítě jednou vyzvednete, tak už jej v průběhu dne podruhé nepřijmeme.
Děkujeme!
.
V souvislosti s nařízením hygieničky hlavního města Praha a vzhledem k aktuální situaci žádáme rodiče, aby v prostorách MŠ nosili roušky.
Děkujeme!