Naše čtvrteční aranžování i tento školní rok
také letos se budeme setkávat každý první čtvrtek v měsíci v prostorách školní družiny při oblíbených hrátkách s květinami.
1. letošní akce už ve čtvrtek!
Jen bychom Vás tentokrát chtěli požádat o předběžné ohlášení účasti
Děkujeme a těšíme se, Vaše družina.
babí léto
no ano, počasí nám sice neuvěřitelně přeje, jenže podzim už je tu. Taky si všímáte těch nenápadných malých změn v přírodě?
Stromy už se zbarvují. No není to krása?
ještě se vrátíme do vrcholného léta… půvabné obrázky vznikají ubrouskovou technikou
a tady nevyslovené přání – aby nám takhle svítilo ještě dlouho… a jinak symbol 1.oddělení
a ještě než se rozloučíme, nezapomeňte zkouknout naše video
Vítáme Vás v novém školním roce. Družina začíná hned v pondělí a to – pozor změna- od 6.30 ! Moc se na Vás těšíme
Prázdniny jsou tady a my se s vámi loučíme. Ještě bychom chtěli poděkovat rodičům J. Žerta za parádně ušité pytle na míče. Tak nashledanou za dva měsíce….
Sofie a Alenka…
Pokud to náhodou nevíte, tak Alenka a Sofie jsou třídní učitelky našich prvňáčků.
A takhle je děti vidí…
A jak se paní učitelky líbí Vám?
Úspěch naší Katky
před časem jsme poslali obrázek Katky Puchmertlové do redakce časopisu ČD „Můj vláček“. Zřejmě se jim dílko naší Katky líbilo, když ho uveřejnili…
Gratulujeme Kačenko!
Veselé Velikonoce všem příznivcům a kamarádům družiny
„muchlanice“
Ahojky, pro četné dotazy musíme vysvětlit, co jsou vlastně ty naše „muchlanice“. Správně se tato výtvarná technika jmenuje vosková krakeláž. A je to úplně, ale úplně jednoduché…. to se vezme hodně tenký slaboučký papír a voskovými pastelkami silně namaluje hlavní motiv, pak nemilosrdně zmuchláme. Po opětovném narovnámí přetřeme obrázek tmavou vodovou barvou, tak vyniknou spáry vzniklé zmačkáním a vyvolá se dojem starého obrazu. Nakonec už jen nalepíme na čtvrtku, aby to vypadalo jako zarámované…. tak, je to už jasné? Můžete vyzkoušet, přejeme hodně zábavy.
Poděkování
Děkujeme paní Karvánkové za štědrou nadílku her naší družině.
Aranžování
Příští čtvrtek 12. 1. 2012 – budeme opět aranžovat….
tentokrát si uděláme kytičku pro štěstí, nějak takhle
Zkuste najít chvilku a přijďte si zpříjemnit nevlídný lednový čas.
Těšíme se na Vás, družina….
« Předchozí stránka — Další stránka »
















