6.C obrázky

Teambuildingový den :)

Dne 14. 12. proběhne teambuildingový den 6. C.

Sejdeme se v 8:05 před školou, odkud se přesuneme do Stromovky na celé dopoledne.

Kolem 11.  hodiny se přesuneme do naší kmenové třídy a budeme pokračovat v naplánovaném programu. Výuka v pondělí nebude. Konec programu bude cca ve 13:30

Na oběd půjdete v normálním čase (po 6. vyuč. hodině).

Na sebe : teplé, pohodlné oblečení!

S sebou: týmového ducha, dobrou náladu, svačinu, pití, psací potřeby!

Už se na vás těším 😉

JH

Konzultace s vyučujícími

Važení rodiče,

rádi bychom nabídli možnost individuálních konzultací z jednotlivých předmětů. V případě zájmu prosím kontaktujte učitele mailem, nebo lépe pomocí Teams účtu Vašich dětí.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat.

JH

Informace k výuce od 30. 11.

Ahoj šesťáci :)

Už určitě víte, že od pondělí se můžeme normálně vídat ve škole. Tady máte ty nejdůležitější informace:

• V týdnu 30. 11. – 4. 12. máte prezenční výuku
    • V pondělí ráno se první hodinu sejdeme u nás ve třídě a ještě jednou vám řeknu vše důležité.
    • Zbytek týdne poběží výuka dle rozvrhu.
    • Na angličtinu a pracovky budete všichni dohromady.
    • Do školy budete puštěni až od 7:55!
    • Výuka začíná v 8:05!
    • Po celou dobu budete muset mít roušku a často si desinfikovat ruce.
    • Při hodinách se budou dělat pauzy na větrání, kdy si budete moci roušku u okna na chvilku sundat.
    • Odpadají hodiny tělocviku, pokud jsou koncové (Po, Út a Čt máte 5 vyuč. hodin).
    • Obědy máte všichni odhlášené. Pokud si je budete chtít přihlásit, musíte sami přes internet, na pondělí nejpozději do zítra (do 14:00).
    • Všechny kroužky s výjimkou NJ a ŠJ se ruší.
  • V týdnu 7. 12. – 11. 12. máte distanční výuku. (Zpátky k MS Teams :( )
  • V týdnu 14. 12. – 18. 12. jste opět dle rozvrhu ve škole
  • Pondělí 21. 12. a úterý 22. 12. před vánočními prázdninami máte distanční výuku.

Změna zahájení výuky na 2. stupni

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální zdravotní situaci v pedagogickém sboru na 2. stupni se posouvá příchod žáků 6. – 9. tříd o tři dny, oproti původnímu plánu, na pondělí 5. října 2020.

Sledujte prosím i web školy a Teams.

Adaptační kurz ZRUŠEN

Plánovaný adaptační kurz byl vzhledem k současné situaci v ČR zrušen. O možném náhradním termínu se bude jednat. Díky za pochopení,

UZAVŘENÍ DRUHÉHO STUPNĚ

Vzhledem ke stoupajícímu počtu pedagogů školy nakažených Covid 19 se od zítřka uzavírá 2. stupeň školy.

Výuka bude probíhat distančně přes aplikaci Microsoft Teams (Pokud se někomu nepodařilo připojit se na MS Teams, dejte mi prosím vědět mailem!).

Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Na základě rozhodnutí vedení školy jsou plánované třídní schůzky zrušeny. O případné distanční alternativě (pomocí Teams) vás budu včas informovat.

Díky za pochopení,

Třídní schůzky

V úterý 8.9. v 17:00 se budou konat první třídní schůzky. Sejdeme se v kmenové třídě 6.C (učebna číslo 22, 2. patro). Budu se na Vás těšit.

Žákům jsem včera rozdal nové přihlašovací údaje pro Microsoft Teams. Doufám, že přihlášení proběhlo u všech bez problémů. Pro jistotu přikládám návod z loňska. (http://galerie.zscermaka.cz//docs/2020/koronavir/manual.pdf)

V případě potřeby se jedná o nejrychlejší prostředek ke komunikaci s vyučujícími.

Jaroslav Hodek

Začátek školního roku

Ahoj šesťáci,

nový školní rok společně odstartujeme v úterý 1.9. 2020 v 8:00. Naše učebna má číslo 22 a nachází se ve druhém patře.

Těším se na Vás,

třídní učitel 6.C

Ahoj všichni!

Srdečně vítejte na Blogy ZŠ a MŠ Antonína Čermáka. Přejeme Vám, ať na našem blogu vždy naleznete vše potřebné. Těšíme se na Vaše vzkazy a komentáře.