Výpis vysvědčení

Žáci nebo jejich zákonní zástupci si mohou výpisy vysvědčení vyzvednout ve čtvrtek 28. 1. od 11:00 hod. do 14:00 hod. nebo v pondělí 1. 2. od 12:00 do 14:00 hod. na recepci školy.

Vánoční prázdniny a LVK

z rozhodnutí vlády končí výuka v pátek 18. prosince 2020. Do školy se žáci mají vrátit v pondělí 4. ledna 2021. Od pondělí 21.12. nebude pro žáky školy v provozu školní družina ani jídelna.

Vzhledem k epidemiologické situaci a opatřením v systému PES byl zrušen naším ubytovatelem lyžařský kurz 2. stupně. Nepodařilo se nám najít ani žádný náhradní termín. Zálohové platby budou všem vráceny.

Konzultace pro rodiče

v případě zájmu lze domluvit individuální konzultace s vyučujícími. Termín schůzky (on-line/prezenčně) pak domlouvejte dopředu. Děkuji. M.Š.

Teambuildingové dopoledne

Ve středu 16.12. proběhne Teambuildingové dopoledne. Akce bude probíhat 1. až 6. vyučovací hodinu ve venkovních prostorách, proto nezapomeňte na teplé oblečení, svačinu, pití.

M.Š.

Návrat do školy 30.11.

zde najdete stručné informace k nadcházející výuce třídy 6. A.

Prezenční výuka:
30. 11. – 4.12. a 14. 12 . – 18. 12.
Distanční výuka:
7. 12. – 11. 12. a 21. 12 . – 22. 12.
  • žáci musí mít roušku po celou dobu pobytu ve škole (nelze použít ochranné štíty)
  • příchod do školy v 7:55 – 8:05
  • výuka začíná 8:10
  • kdo bude chodit na obědy
    • 1) musí si oběd příhlásit
    • 2) čas vyhrazený pro naši třídu je 13:30 (V pondělí a v pátek tedy musí využít hlídanou hodinu ve škole.)
  • prezenční výuka dle řádného rozvrhu (bez SppN)
  • Brána jazyků (němčina a španělština) běží normálně
  • podrobné informace na https://www.zscermaka.cz/uvod.html

S přáním hezkého dne M.Š.

Obědy ve školní jídelně

V současné době jsou obědy dětí odhlášené, pokud se děti budou chtít stravovat ve školní jídelně, musí si obědy přihlásit! M.Š.

Konzultace

Žáci mají možnost domluvit si konzultaci/doučování v předmětech vyučovaných během distanční výuky. V případě zájmu mi napište e-mail. M.Š.

Výuka v době od 12. do 23.10.

6. A bude mít v týdnu od 12. do 16.10. prezenční výuku.

Od 19. do 23. 10. pak výuku distanční.

Důležité upozornění

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální zdravotní situaci v pedagogickém sboru na 2. stupni jsem nucen posunout příchod žáků 6. – 9. tříd o tři dny, oproti původnímu plánu, na pondělí        5. října 2020.

Děkuji vám za pochopení. Petr Karvánek, ředitel školy

Distanční výuka

Dobrý den, 6.A,

zítra začíná distanční výuka v MS Teams. Ve středu bude od 8:00 matematika a v 9:50 český jazyk. Doufám, že se všem podařilo přihlásit. Pokud ne, napište mi, ať můžeme případné komplikace rychle vyřešit. Prosím, sledujte pravidelně MS Teams.

S pozdravem M.Š.