Týdenní zpráva 18. – 22. 1.

TÝDENNÍ ZPRÁVA 18.-22.1

Výuka v týdnu 25. – 29. 1.

příští týden ještě pokračujeme s distanční výukou. Uvidíme, co nám vláda nachystá na únor. Ve čtvrtek bude výuka zkrácena jen na ranní online setkání a menší samostatnou práci, nebudou online skupiny. Děti si potom mohou od 11 hodin vyzvednout ve škole na recepci výpis z pololetního vysvědčení. Vyzvednout ho mohou i rodiče. Kdo si výpis nevyzvedne, dostane ho, až se sejdeme ve škole.

Dětem na recepci připravím také pracovní sešity na čj – druhý díl a čtverečkované sešity. Když si půjdou pro výpis, mohou si vzít i toto.

V pátek jsou pololetní prázdniny.

Obvodní kolo matematické olympiády je zatím odloženo na duben, podmínky se zřejmě budou měnit podle vývoje situace.

Přeji vám krásný víkend,

Veronika Bosáková

Týdenní zpráva 11. – 15. 1.

Týdenní zpráva 15.1

Týdenní zpráva 4. – 8. 1.

Týdenní zpráva 8. 1

Výuka od 4. ledna

Přeji vám do nového roku mnoho úspěchů, radosti a hlavně pevné zdraví!
Od pondělí budeme opět pracovat přes Teams kvůli uzavření škol. Po domluvě s panem učitelem Micallefem ponecháme stejný rozvrh, jako jsme měli na podzim. Děti ho naleznou na Teams v souborech. Zůstávají stejně také skupiny a časy online schůzek. Ráno se v 8:30 sejdeme všichni společně, přes den budou děti pracovat samostatně a s malými skupinkami každý den probereme vše, co bude potřeba. Zůstává také povinnost účastnit se online schůzek a odevzdávat zadanou práci.
Učebnice si měly děti odnést domů před Vánoci, ale pokud chyběly, nebo si něco zapomněly, májí možnost si do školy dojít v pondělí 4. 1. dopoledne (od 8 do 10 hodin). Pokud si do školy půjdou, budou omluveny z online výuky – napište mi o tom!
Obědy si děti mohou vyzvedávat přes okénko – ze dvora na straně školy, kde je školka. Pokud o obědy nemáte zájem, můžete je prostě odhlásit.
Neváhejte mne kontaktovat, pokud budete cokoliv potřebovat. Budu se snažit vám všechny nové informace posílat přes e-mail nebo je uveřejním na blogu třídy.
Hezký víkend a v pondělí se těším na děti v 8:30 online na Teams!
Veronika

Týdenní zpráva 14. – 18. 12.

Týdenní zpráva 18.12

Krásné svátky

Galerie obsahuje pouze 1 obrázek.

Další galerie | Napsat komentář

Novinky k provozu školy v prosinci a lyžařským kurzům

Vážení rodiče, z rozhodnutí vlády končí výuka v pátek 18. prosince 2020. Do školy se žáci mají vrátit v pondělí 4. ledna 2021. Od pondělí 21.12. nebude pro žáky školy v provozu školní družina ani jídelna.

Vzhledem k nejisté epidemiologické situaci nechám děti odnést si ve čtvrtek domů pracovní sešity. Kdyby se udály jakékoliv změny a my se nemohli po prázdninách sejít, budeme připraveni alespoň takto.

Vzhledem k epidemiologické situaci a opatřením v systému PES žádáme rodiče žáků 1. stupně, jejichž děti mají odjet na lyžařské kurzy v měsíci březnu, aby pozastavili zálohové platby. Škola vás bude včas informovat o tom, zda děti na hory pojedou.

Krabice od bot

Stejně jako vloni jsme se zapojili do charitativní akce Krabice od bot, díky které o Vánocích dostanou dárky i děti, které by jinak kvůli životním okolnostem žádné nedostaly.

Letos je naše zapojení o to cennější, že si o něm rozhodly samy děti a samy se také o vše postaraly. Já se zapojila pouze jako přispěvatel dárkem. Zvláštní poděkování patří Matějovi, Tomovi a Šimonovi, kteří dárky sbírali, zabalili a odevzdali. Kvůli koronaviru jsme navíc na vše měli velmi omezený čas.

Jsem na děti moc hrdá, že jim záleží na pomoci druhým, dokáží samostatně zorganizovat sbírku a domluvit se mezi sebou. Veliké díky všem!

Veronika

Týdenní zpráva 7. 12. – 11. 12.

Týdenní zpráva 11.12

P_20201208_085606

Děti vytvořily pomocí tuže a prstových barev nádherné šípkové keře (někomu vyšla i sakura :) )